OKEY HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

okey Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

okey Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ kontaksı olmadan bilgisayarınız üzerinde en popüler ve sefalı masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Canlı okey sitesi dâhilin mandepsi odalarımıza isterseniz Misafir antrei yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak benek kazanmaya kellelaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu elbette oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere hane atabilirsiniz. Sahne da kaç taş var diyerek merak edenler yürekin kesik bir izah yapıp etmek icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Bu şekilde okey oyunları üzerine elbette bir beklenti bulunmakta ise bu kent üyelerine özen vermektedir.

Kent içerisinde zemin alan okey odaları zarfında ne bir tomar kontak gharabelik oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin önem aldığı göz da dilerseniz sadece oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Kent içerisinde okey oyna yahut ihvanınız ile dostça buyurmak istiyorsanız üyelik konulemlerinizi adına getirmeniz gerekiyor.

Üstelik daha çok sitelerde sınama sistemleri bile aktiftir. Doğrusu sitelere giriş örgüldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler yardımıyla se zatî muta paylaşımı strüktürlmadan düzen sertlımları gerçekleştirilebilmektedir.

Baştan sona devamını oku yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir tıngır almayan bu kent sayesinde rüfekaınızla matrak hengâm geçirmeniz bundan sonra mümkün.

çıktı masanıza yalnızca kötüdaki adresi paylaştığınız rüfekaınız girebilir, adresi kopyalayıp külah içinde arkadaşınıza düşünce atabilir ya da içtimai medyada paylaşabilirsiniz

Sağlam çok kumar sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını değiştirmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Son zamanlarda düzen ile ait temelı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en okkalı tercih edilmiş olduğu sitelerin taş tevziı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile biriyi şahıs farklı sitelere yönelmiştir.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonrasında elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden müstakbel olan taşları takip etmelisiniz.

Sahne esnasında bir koca elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet benekı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza noktaı 4 olarak akseptans edilir.

oyunu bitirip okeyi autarı atamıyor aksine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,hizmetarette yok yinede oynuyorum teşzeyilürler

Görüntülükınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı baziçe sergenınızla alay malay kaşkariko masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yanına oturur.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz esasen bitince hani taş lakırtııyor ya ona basınca zaten okey parlıyor oraya koyucaz

ankara okey

Report this page